تاسیس

شرکت زرین ماندگار دایان معروف به شرکت تبلیغاتی دایان فعالیت خود را از سال 1397 آغاز نمود و با گرد هم آوری برترین تیم داخلی و خارجی و اجرای برنامه ریزی های صورت پذیرفته و طی مدت کوتاهی از شرکت های برتر در حوزه تبلیغات ، تولید محتوا ، اینترنت ، شبکه های اجتماعی و برگزاری ایونت های تبلیغاتی شده . تشکیل کادر مجرب از اساتید داخلی و خارجی از جمله برنامه های آغازین جهت بهینه نمودن کیفیت، خلاقیت و نوع تبلیغات در ایران بوده است.

درباره هلدینگ دایان

هلدینگ ما به عنوان یک هلدینگ تبلیغاتی فعال با هدف ارائه خدمات در در عرصه تبلیغات به صورت فول سرویس با همکاری با شرکت‌ های مرتبط و مکمل خود ، خدماتی خلاقانه، متمایز و مبتنی بر دانش روز به مشتریان در سراسر کشور ارائه می کند. تیم ما با استفاده از فناوری‌های نوین و سرمایه انسانی متخصص در تلاش است تا نقش موثری در ارتقای تبلیغات ، توسعه بازار مشتریان و مهمتر از آن ارتقای خدمات خود داشته باشد.

لوگو (نشان تجاری) ما

لوگو شرکت تبلیغاتی دایان

  • حرف دی (D) در وسط ، نشانگر اول حرف Dayan می باشد
  • حلقه های پیچیده شده دور حرف  (D)  نشانگر فول سرویس بودن (فعالیت و ارائه خدمات به شکل تخصصی در تمامی زمینه های تبلیغات و بازاریابی) در سطح بالا

توضیحات رنگ ها در لوگو

  • قرمز : پر انرژی ، جسور
  • زرد آفتابی : مبتکر ، خلاق
  • سبز : رشد ، منظم
  • آبی : حرفه‌ای ، اطمینان ‌بخش ، قابل اعتماد ، دوستانه
  • سیاه : قدرتمند ، ثبات

مدیران

امیرحسین دهقان
مدیر عامل
وب سایتاینستاگراملینکدین
امیرهوشنگ دهقان
رئیس هیئت مدیره

درباره تیم

تیم ما ، یک تیم جوان، خلاق ،‌ و تشکیل شده از چند دوست و همکار قدیمی به عنوان یک هلدینگ فول سرویس با مجموعه‌ی کاملی از تمامی سرویس‌های تبلیغاتی فعالیت میکنیم و هر کدوم در تخصص خودمون سالها تجربه داریم و دورهم دریک مجموعه جمع شدیم و برای همه سفارشاتمون به صورت اختصاصی کار میکنیم و بهترین و موثر ترین فعالیت را در جهت رشد کسب‌ وکارها ارائه می‌دهیم.

برتری تیم دایان

وجود طراحان حرفه ای و با سلیقه و طرح های آماده شده توسط تیم طراحی و تولید محتوا و حرفه ای با تنوع فراوان و همچنین ارائه خدمات مختلف با تکنیک های دیجیتال حرفه ای و مناسب در سطح های پایین و بالا باعث شده تا همه مشتریان و افرادی که نیاز به تبلیغات حرفه ای جهت معرفی کالا یا خدمات خود دارند بتوانند با هر نوع سلیقه و بودجه ای سفارشات خود را به ما واگذار کنند