ایونت چیست ؟

ایونت دراصل خلق یک رویداد و یکی از قدرتمند ترین اجزای راهبردی بازاریابی و تبلیغات می باشد که شامل ارتباط موثر و مثبت بین شرکت ها و مشتریانشان در گردهمایی های خاصی همانند همایش ها، کنسرت ها، نمایشگاه های فصلی کالا و خدمات و یا مسابقات ورزشی می شود.

چرا ایونت مارکتینگ مهم است؟

در ایونت ، کسب و کارها با برگزاری گردهمایی از پیش تعیین شده و برنامه‌ریزی شده‌ که براساس یک موضوع مشخص و سرگرم کننده همچون نمایشگاه ها، رقابت ها و مسابقه بطور مستقیم به مشتریان دسترسی پیدا کنند. در نتیجه ایجاد صمیمیت، تبادل اندیشه، ارائه‌ی دستاوردهای برجسته و جدید که در نهایت به فروش بیشتر منجر می‌شود.

اهمیت ایونت

ایونت ، از ایده‌ پردازی تا اجرا ایونت در جهت تبلیغات محصولات و خدمات برند حرکت می‌کند و یک تمِ خاص و کارآمد دارد چون مصرف کنندگان را در حالی با تجارتشان درگیر می کنند که در محیطی دوستانه و رقابتی قرار می گیرند و از طرفی برند این فرصت را دارد که با یک داستان مشخص و معلوم به صورت رو در رو با مشتری و نیز سلبریتی های مرتبط با برند خود در تماس باشد. وی هم‌چنین شانس و زمانِ این را دارد تا محصول خود را به بهترین شکل در معرض نمایش و حتی تست بگذارد ، حال اگر رویدادها با حضور و دعوت از هنرمندان و افراد سرشناس صورت پذیرد قدرت ، اعتبار و محبوبیت برند به صورت روز افزون افزایش پیدا می کند.

اهمیت ایونت برای برند ها

افزایش اعتبار برند
معرفی محصولات یا خدمات
معرفی در فضاهای مردمی
معرفی به عنوان برند معروف
معرفی در فضای های تبلیغاتی و رسانه های اجتماعی
افزایش وفاداری و ماندگاری در حافظه های بلند مدت
تولید محتوا هیجانی از جنس تصویر ، کلیپ ، مستند و …
تولید راهکار های فضای دیجیتال مانند چالش ورزشی و …

برگزارکننده تخصصی ایونت ، رویداد شما

برگزاری نمایشگاه‌

طراحی، مدیریت و اجرای
نمایشگاه‌های داخلی یا بین المللی

برگزاری کارگاه‌ آموزشی

طراحی، مدیریت و اجرای
کارگاه‌های آموزشی

برگزاری رویداد / ایونت

طراحی، مدیریت و اجرای
رویدادهای خلاقانه تجربه گرا

جشنوار‌ه و قرعه کشی‌

طراحی مدیریت و اجرای
جشنوار‌ه ها و قرعه کشی‌ها

رویداد رونمایی و معرفی

طراحی، مدیریت و اجرای
رویداد رونمایی و معرفی برند و یا محصول

نشست‌ها و جشن‌های سازمانی

طراحی، مدیریت و اجرای
نشست‌های عمومی و جشن‌های سالانه سازمان ها

برگزاری ایونت خود را به ما بسپارید

ما آمادگی خود را برای برگزاری و اجرا ایونت ها و رویدادهای همه نوع برند ها با هر نوع محصولات یا خدمات را در سراسر کشور اعلام می نماییم و بر اساس تجربه خود توانایی برگزاری ایونت هایی مبتکرانه و خلاقانه را برای شما داریم و اغلب فعالیت های خود را بر مبنای فعالیت های هیجانی بنا کرده و  یک تجربه خوب برای طرفداران و مشتریان ایجاد می کنیم و نتایج را از طریق دنیای دیجیتال و شبکه های اجتماعی و رسانه های تبلیغاتی و مخاطبان خاص ارائه می دهیم تا بتوانیم بیشترین اثربخشی را برای شما محقق سازیم.

کینگ ایونت | برگزارکننده تخصصی ایونت و رویداد