ربات اینستاگرام چیست؟

ربات های اینستاگرامی ابزارهایی هستند که با قابلیت اتصال به اکانت شما، برای شما فعالیت کرده و مدیریت پیج شما را بر عهده میگیرند.رباتها با انجام فعالیت هایی که شما برنامه ریزی می کنید میتوانند کار های مختلفی انجام دهند ، پست و استوری می گذارند ، پیج ها را مورد تحلیل و بررسی قرار داده ، با مخاطبین هدف شما ارتباط برقرار میکنند و دیگران را لایک کرده و یا فالو میکنند و حتی برای آنها کامنت میگذارند و در دایرکت نیز برای دیگران پیام ارسال میکنند که این کار باعث فعال شدن و در نتیجه دیده شدن پیج اینستاگرامی شما در پیج های مختلف می شود. در کنار اینها پنل هایی نیز برای افزایش فالوور ، لایک و کامنت نیز تعبیه شده است.

ربات های اینستاگرام دایان

با توجه به محدوديت هاي جديد اينستا با هر رباتي كه به اكانت وصل كنيد ظرف مدت كوتاهي اكانت بلاك ميشه اما با تمام این مشکلات بعد از کلی تلاش ولي گروه تبلیغاتی دایان با تست و بررسي و باز كردن سورس كد ربات هايي كه قبلا موفق بود و تركيب اونها اين ربات رو درست کرده که عملکرد کاملا هوشمند مانند انسان واقعی برای در امان نگه داشتن اکانت شما از بلاک شدن توسط اینستا به علت تشخیص ربات داشته و الان بعد از تست شدن با چندين اكانت ، و کلی از مشتریان عزیزمان با جدب فالور فعال به خوبي در حال فعالیت است.

گروه تبلیغاتی دایان ربات های مختلفی طراحی نموده که به شما کمک میکند تا پیج های اینستاگرام خود را به طور کاملا حرفه ای مدیریت کنید. این ربات ها تمامی عملکرد شما را برای فعال نگه داشتن اکانت و جذب فالور واقعی به صورت کاملا خودکار انجام میدهند.

ربات نینجاگرام

ربات نینجاگرام نرم افزار فوق هوشمند برای کنترل و مدیریت اکانت اینستاگرام در جهت افزایش فالوور و تبلیغات شماست، این ربات می‌تواند با برنامه ریزی شدن بر روی اهداف شما که این اهداف می‌توانند صفحه های پرطرفدار ، تگ ها (موضوعات مورد نظر) ، افراد و یا موقعیت های جغرافیایی از یک شهر گرفته تا یک محله خاص تنظیم شود و از این اهداف برای شما فالوور واقعی و فعال اینستاگرام به صورت تضمینی جمع آوری کند. روش کار به این صورت است که پس از تنظیم و روشن کردن ربات ، ربات به طور هوشمند شروع به فعالیت های اینستاگرامی مانند لایک کردن ، کامنت گذاشتن و فالو کردن بازار هدف شما می‌کند ، با این کار روزانه حجم زیادی بازدید کننده ، فالوور واقعی و فعال به سمت صفحه ی شما سرازیر می‌شود.

Dayan Instarobot s

ربات دستیار اینستاگرام

ربات دستیار اینستاگرام یک ابزار آنلاین است که برای ارسال خودکار محتوا و مدیریت حساب اینستاگرام می باشداین ربات شما را قادر می سازد تا محتوای خود را به صورت خودکار در اینستاگرام ارسال کنید ‚ آنها را برنامه ریزی کرده و مدیریت کنید و زمان خود را به صورت بهینه برای مدیریت چند اکانت به کار بگیرید . کار اصلی آن پست کردن عکس ها در لحظه یا به صورت برنامه ریزی شده است. چرا که همه کسب و کار ها و مدیران و ادمین های پیج های اینستاگرام دارای مشغله های زیادی هستند و وقت آزاد برای پست کردن و فعالیت مداوم اینستاگرامی ندارند و این ربات به شما اجازه می دهد که عکس ها و فیلم هایتان را بعلاوه قابلیت برنامه ریزی روی محتوا و با ده ها امکانات حرفه ای به اکانت اینستاگرام تان ارسال کنید .

ربات آنالیزور

این ربات یک ابزار آنلاین برای رهگیری فعالیت های اینستاگرام است که به شما این امکان را می دهد که بی نهایت اکانت را رهگیری و گزارش حرفه ای از آن ها تولید کنید که که شامل گزارش روز به روز ، نرخ تعامل ، پست های برتر ، هشتگ ها و منشن های برتر و … می توانید بهترین اینفلوئنسر های اینستاگرام رو پیدا کنید و آنها را زیر نظر بگیرید همچنین می توانید از این ربات کسب درآمد کنید و از کاربران در ازای استفاده از سایت هزنیه دریافت کنید.

پنل سرویس شبکه های اجتماعی

سرویس های افزایش فالوور ، لایک ، کامنت ، بازدید اینستاگرام
با توجه به آپدیت های جدید شبکه های اجتماعی، سرویس های دایان پرسرعت ترین و تنها سایت ایرانی است که عملیات ها را آنی انجام می دهد.

پنل سرویس های اینستاگرام

 ورود به وب سایت پنل

وبسایت های تخصصی اینستاگرام

گروه تبلیغاتی دایان در راستای تکمیل خدمات وبسایت های تخصصی برای اینستاگرام فراهم نموده که میتوانید از لینک های زیر وارد وب سایت شوید.

وب سایت ربات ها و سرویس های اینستاگرام

وب سایت نینجا پینر 

فروشگاه ابزار آنلاین برای اینستاگرام

وب سایت اینستا اسپید 

شرکت دایان از ابتدای سال 1401 در زمینه ربات های واتساپ ، اینستاگرام و تلگرام هیچ گونه فروش ، پشتیبانی و فعالیتی نداشته و تمامی ربات ها غیر فعال می باشند

لطفا درباره ربات تماس نگیرید با تشکر