اهمیت کارت ویزیت

استفاده از یک کارت ویزیت ایده آل در روابط اجتماعی و کسب و کارها بسیار کارآمد و تاثیرگذار است .کارت ویزیت ها ، معرف شما و هویت سازمانی شما هستند و طی سالها اهمیت خود را ثابت نموده است ولی یک مشکلی که دارند اینه که افراد گم میکنند یا فراموش میکنند ، برای خیلی اوقات برای خود ما پیش آمده که کارت ویزیت را گم کرده یا هنگام نیاز یادمان نبوده و همچنین با توجه به پیدایش و شیوع ویروس کرونا دیگه کارت ویزیت خیلی کمتر جا به جا می شود که کارت ویزیت دیجیتال همزمان با مدرن و به روز بودن این مشکلات را بطرف نموده است و در دنیای تجارت کنونی در زمان بسیار کم محبوبیت زیادی در کسب و کار ها پیدا کرده و افزایش ارتباط قدرتمندی را به وجود آورده و باعث رونق زیادی در کسب و کار ها شده است.

کارت ویزیت دیجیتال چیست ؟

کارت ویزیت دیجیتال ، کارت ویزیت مجازی ، کارت ویزیت آنلاین همه به یک معنا و در یک تعریف ساده پلتفرمی است که به کمک اون همه لینک ها ، وب سایت ها ، شبکه های اجتماعی و تماس مستقیم را همه را در یک جا داشته باشید. و به راحتی مشتری خود را از پای تلفن یا در شبکه های اجتماعی در کمترین زمان ممکن به هدف برسونید ولی در تعریف کلی تر این کارت ویزیت دیجیتال یک واسطه برای تمام کسب و کارهاست و تعامل شما با مشتریانتان را بیشتر و سریعتر میکند. در واقع مشتری با یک دامنه (آدرس سایت) کوتاه به طور مثال www.DDDA.ir به آن وصل شده و به وب سایت ، همه شبکه های اجتماعی و راه های ارتباطی با شما دسترسی پیدا خواهد کرد.

امکانات ویژه کارت ویزیت دیجیتال

اتصال مستقیم به شبکه های اجتماعی 

در کارت ویزیت دیجیتال لینک های شبکه اجتماعی توسط اپلیکیشن ها باز میشوند و نه مرورگر موبایل

ویژگی منحصر به فرد : افراد وقتی در مرورگر وارد اکانت شما بشوند نمیتوانند شما رو فالو کنند اما در کارت ویزیت دیجیتال با کلیک بر روی شبکه های اجتماعی ، مستقیما اپلیکیشن شبکه اجتماعی باز شده و کاربران به راحتی میتوانند شما را فالو کنند

اتصال مستقیم به پیام رسان ها

به مشتریانتون اجازه بدید که با یک کلیک به شما متصل بشن!
این روزا پیام رسان ها یکی از سریعتریت و رایجترین راه های ارتباطی ما با آدما شده اند با کارت ویزیت دیجیتال لینک های مستقیم به پیام رسان ها رو بسازید. تا مشتریان و دوستانتون با یک کلیک (حتی بدون نیاز به سیو کردن شماره) به شما متصل شده تا فیدبک های بیشتر و فروش بیشتری را کسب کنید.

افزودن بینهایت لینک

افزدون بی نهایت لینک در یک لینک / در قسمت بیو پیج اینستاگرام شما فقط یک لینک میتوانید بگذارید که اغلب کافی نیست. مثلا آدرس وب سایت یا لینک تماس مستقیم تلگرام و واتساپ و یا رو همزمان نمیتوانید داشته باشید که به کمک کارت ویزیت دیجیتال میتوانید هر تعداد لینکی که دوست دارید به شبکه های اجتماعی و یا پیامرسان ها و … داشته باشید.

همه اکانت های شما در یک مکان

به وسیله “کارت ویزیت دیجیتال” شما میتوانید تمام اکانت هایتان از جمله اینستاگرام، تلگرام، فیسبوک، توییتر و غیره و همچنین لینک های مهمتون رو در صفحه اختصاصی خودتون لیست کنید و با دیگران به اشتراک بگذارید.

اتصال به سرویس لوکیشن

امکان اتصال به سرویس های لوکیشن و مسیریابی به لوکیشن و آدرس شما

اتصال به سامانه های مختلف

امکان اتصال به همه نوع سامانه با کاربری های مختلف / به عنوان مثال اتصال به سامانه پیامکی و ارسال لینک کارت ویزیت دیجیتال برای عدم فراموشی و ماندگاری در گوشی افراد

امکان استفاده از QRCODE

امکان ساخت و استفاده از QRCODE که افراد به راحتی با دوربین گوشی خود بارکد را اسکن نموده و به راحتی به کارت ویزیت دیجیتال شما هدایت شوند

امکان تماس مستقیم

امکان تماس مستقیم با شماره ثابت و موبایل از طریق گوشی بدون نیاز به وارد کردن شماره

سیستم ذخیره Contact

امکان ذخیره شماره تلفن ثابت و موبایل ، آدرس ایمیل ، وب سایت و … به عنوان یک مخاطب (Contact) در دفتر تلفن گوشی مخاطب

امکان ارسال پیامک مستقیم

امکان ارسال کارت ویزیت دیجیتال صورت مستقیم کارت ویزیت دیجیتال به شماره موبایل مشتری در کمتر از یک ثانیه از طریق پیامک به شما (بدون نیاز به وارد کردن شماره توسط کاربر).

امکان اتصال به اپلیکیشن های مختلف

امکان اتصال به انواع اپلیکیشن ها و سرویس های اپلیکیشنی

امکان ارسال ایمیل مستقیم

امکان تماس مستقیم با شماره ثابت و موبایل از طریق گوشی بدون نیاز به وارد کردن شماره

اتصال به دامنه شخصی 

امکان اتصال به دامنه اینترنتی شخصی شما یا زیر دامنه
مثال : دامنه ما dayanteam.ir است و کارت ویزیت دیجیتال هم میتواند به این دامنه وصل شود و هم یک زیر دامنه دلخواه (به عنوان مثال card.dayanteam.ir)

دامنه کوتاه و رند

شما میتونید یک دامنه کوتاه و رند برای خود داشته باشید که به راحتی حتی از پای تلفن مشتری را به بخشی که میخواهید هدایت نمایید

پوسته های متفاوت

شما میتونید با انتخاب پوسته و قالب های متنوع صفحه خودتونو از دیگران متمایز کنید.

کاستوم بودن رابط کاربری

نمایش لوگو و نام برند شما / نمایش آیکون های مختلف

همگی قابل تغیر به صورت دستی

امکان تغیر رنگ محیط و بکگراند

نمونه کارت ویزیت دیجیتال (با تمام امکانات)
دسترسی به همه وب سایت ها ، شبکه های اجتماعی و راه های ارتباطی با گروه تبلیغاتی دایان

دسترسی از طریق وب سایت

دسترسی از طریق وب سایت

www.Dayanteam.ir

دسترسی از طریق لینک کوتاه

www.DDDA.ir

QR Code

برای اسکن QR CODE و هدایت به کارت ویزیت دیجیتال دایان به سادگی دوربین را اجرا کرده و بعد از گرفتن دوربین مقابل QR CODE به صورت اتوماتیک این کد خوانده شده و به شما پینهاد میدهد که کارت ویزیت را باز کند و با صدور فرمان خواندن از طرف شما ، به صورت اتوماتیک کارت ویزیت دیجیتال دایان برای شما باز خواهد شد.

⚠️ برای خرید تماس بگیرید ⚠️