ربات اینستاگرام

ربات اینستاگرام چیست؟

ربات های اینستاگرام نرم افزارهای هوشمند برای کنترل و مدیریت اکانت اینستاگرام در جهت افزایش فالوور و تبلیغات شماست، ربات می‌تواند با برنامه ریزی شدن بر روی اهداف شما که این اهداف می‌توانند صفحه های پرطرفدار ، تگ ها (موضوعات مورد نظر) ، افراد و یا موقعیت های جغرافیایی از یک شهر گرفته تا یک محله خاص تنظیم شود و از این اهداف برای شما فالوور واقعی و فعال اینستاگرام به صورت تضمینی جمع آوری کند. روش کار به این صورت است که پس از تنظیم و روشن کردن ربات ، ربات به طور هوشمند شروع به فعالیت های اینستاگرامی مانند لایک کردن ، کامنت گذاشتن و فالو کردن بازار هدف شما می‌کند ، با این کار روزانه حجم زیادی بازدید کننده ، فالوور واقعی و فعال به سمت صفحه ی شما سرازیر می‌شود.

ربات اینستاگرام دایان

با توجه به محدوديت هاي جديد اينستا با هر رباتي كه به اكانت وصل كنيد ظرف مدت كوتاهي اكانت بلاك ميشه اما با تمام این مشکلات بعد از کلی تلاش ولي گروه تبلیغاتی دایان با تست و بررسي و باز كردن سورس كد ربات هايي كه قبلا موفق بود و تركيب اونها اين ربات رو درست کرده که عملکرد کاملا هوشمند مانند انسان واقعی برای در امان نگه داشتن اکانت شما از بلاک شدن توسط اینستا به علت تشخیص ربات داشته و الان بعد از تست شدن با چندين اكانت ، و کلی از مشتریان عزیزمان با جدب فالور فعال به خوبي در حال فعالیت است.

گروه تبلیغاتی دایان ربات های مختلفی طراحی نموده که به شما کمک میکند تا پیج های اینستاگرام خود را به طور کاملا حرفه ای مدیریت کنید. این ربات ها تمامی عملکرد شما را برای فعال نگه داشتن اکانت و جذب فالور واقعی به صورت کاملا خودکار انجام میدهند.

جذب فالور هدفمند

فالوور های جذب شده از طریق ربات اینستاگرام دایان کاملا واقعی بوده و شما با تنظیم ربات خود بر اساس علایق و نیاز های خود میتوانید لیستی از اکانت های فعال صد در صد واقعی در موضوعات و لوکیشن مختلف لایک ها ، فالورها و فالوینگ های پیج های پربازدید جذب کنید.

برای مثال اگر برای شما فالوور های یک شهر خاص، مثلا جذب فالوور های تهرانی اهمیت داشته یا اینکه میخواهید فالوور های جذب شده اکثرا خانم ها باشند تا آقایان یا برعکس آن، و حتی اگر دنبال پبج هایی هستید که مربوطه به یک شغل و یا یک حرفه خاصی باشند، کافیست وارد پنل ربات خود شده و بر اساس هدف گذاری هایی که برای شما آماده کرده ایم ربات خودتان را فعال کنید تا لیستی از اکانت های فعال و واقعی برای شما آماده شود.

Dayan Instarobot s