FPV DRONE

ویدیوهای دیدنی و بدون محدودیت

FPV مخفف چیست؟

F مخفف First یعنی اول یا نخستین و P  به کلمهٔ Person  به معنای شخص یا فرد و V به معنای Veiw یا همان دید، بر می‌گردد؛ بنابراین کل عبارت متناسب با  FPV   به First person view و به معنای دید اول‌شخص است.

هدف ما ارائه فیلم های اکشن حرفه ای و خاص با کیفیت بالا است

شرکت تبلیغاتی دایان به عنوان یک شرکت تولید حرفه ای در زمینه تصویر برداری ، ساخت تیزر های تبلیغاتی ، ورزشی و هیجانی به خصوص هلی شات ، تصویر برداری هوایی به خصوص فیلم FPV با کادری حرفه ای و تخصص خلبانان دارای گواهی نامه و مجوز با سالها تجربه و با دانش فنی خود که تجهیزات ، ربات های پرنده تخصصی با کارایی های تخصصی برای کاربردهای مختلف و حرفه ای خود را را تولید و مونتاژ می کنیم. که تصاویر گرفته شده توسط آنها فراتر از استفاده از دوربین ها و هلی شات های معمولی است .

ابعاد جدید در تصویربرداری هوایی

تصویر برداری FPV  یک سبک  از تصویر برداری هوایی می باشد که بیشتر برای ویدیو های ورزشی ، Extreme و هیجانی استفاده می شود که ویژگی منحصر به فرد آن تصویربرداری به صورت یک تیکه و نمایش منحصر به فرد بخصوص برای ویدیو های محیطی و بدن نیاز به کات کردن می باشد

قابلیت FPV ، هلی شات های اف پی وی

سرعت بالا ( HIGH SPEED )

پهپادهای فناوری FPV با بیش از 150 کیلومتر در ساعت و شتاب 0 تا 100 در 3 ثانیه، با سرعت بالا قابلیت پرواز دارند و به راحتی میتوان ویدیو های فوق العادهدای از سوژه هایی با سرعت بالا گرفت

پرواز عمودی ( VERTICAL FLIGHT )

با کنترل کامل و آزادانه بر روی هر محور، می توان با سر به پایین از صخره های شیب دار و آسمان خراش ها به صورت شریجه ، انواه چرخش و … پرواز کرد.

مسیر های کوچک ( SMALL GAPS )

فناوری FPV با دقت و کنترل منحصر به فرد خود ، امکان‌پذیر می‌کند که خلبان از آن برای پرواز از کوچک‌ترین شکاف‌ها نیز استفاده ‌کند.

پرواز داخلی ( INDOOR )

پهپادهای ویژه FPV امکان پرواز در داخل فضای بسته را به صورت کاملا ایمن فراهم نموده و تصویر فوق العاده ای از کل فضا و کار های در حال انجام در آن جا خلق میکند.

پرواز عمودی ( FLIGHT MANEUVERS )

این فناوری انجام هر حرکت پروازی قابل تصور و انجام مانورهای دیدنی را امکان پذیر می کند. حلقه ها، پیچ ها، سر و موارد دیگر…

تکنولوژی سفارشی ( CUSTOMIZED TECHNOLOGY )

تخصص شرکت دایان در تکنولوژیِ FPV و ساخت انواع پرنده های تخصصی در ابعاد کوچک و بزرگ، سریع و پایدار، داخلی و خارجی، منحصر به فرد خود می باشد و علاوه بر این روی این نوع دستگاه ها امکان نصب هر نوع دوربین و تجهیزات حرکتی و چند اوپراتور کردن آن می باشد.

دانلود کاتالوگ

دانلود کاتالوگ PDF با توضیحات کامل و تعرفه ها

نمونه کار های ما

جهت مشاهده نمونه کارهای ما به کانال آپارات یا پیج اینستاگرام ما مراجعه کنید

نمونه کار ها