تصویربرداری هوایی (هلی شات)

انجام پروژه های تصویربرداری هوایی (هلی شات) با کیفیت 4K

تصویربرداری هوایی یا هلی‌ شات چیست؟

مجموعه نماهای هوایی با اسم بین المللی هلی شات، تصویری که از ارتفاع بالا (معمولا بین 50 تا 200 متر) گرفته میشود گفته می شود . فیلمبرداری هوایی (هلی‌ شات) این امکان را به شما می‌دهد که مکان مورد نظر را از نمای دلخواه به تصویر بکشید .

پرنده های بدون سرنشین یا پهپاد ها با داشتن GPS و الگوریتم های بسیار اصولی و دقیق اقدام به انجام پروژه های هلی شات می کنند. این پرنده‌ها تا بلندترین ارتفاعات پرواز می‌کنند و با عبور از مسیرهای سخت‌گذر، ناب‌ترین تصاویر را از معادن و نیروگاه‌ها به ثبت می‌رساند.

مهم ترین نکته در هلی شات، عدم وجود لرزش و یا حرکات اضافه در دوربین است. ضبط تصاویر بسیار ثابت و ویدئو هایی با میزان حرکت های استاندارد از اهداف مهم هلی شات است .

اگر توجه کرده باشید، استفاده از تصویربرداری هوایی / هلی شات طی چند سال اخیر بسیار ترند شده است.، در تیزر تبلیغاتی نیز به بخشی جدایی ناپذیر از ویدیوهای تبلیغاتی تبدیل شده است. تاثیر فیلم برداری هوایی در ساخت ویدیو و تیزر تبلیغاتی به حدی است که به طور کل سطح کار را تغیر می دهد.

مجوز تصویربرداری هوایی
شرکت دایان برای تصویربرداری، عکاسی، فیلمبرداری و نقشه برداری، در محیط های شهری و غیر شهری دارای گواهینامه پهپاد و مجوز پرواز از نهاد های مربوطه می باشد.

حداکثر برد فاصله در هلی شات
این قابلیت در هلی شات های مختلف متغیر می باشد، آن هم باتوجه به مدل دستگاه در سطح از ۲ تا ۷ کیلومتر و در ارتفاع از ۲۰۰ تا ۵۰۰ متر می باشد

تصویربرداری در شب با هلی شات
تصویربرداری هلی شات به شب محدود نمیشود و کاملا بدون افت کیفیت و با بالاترین سطح تصویری می توان تصویربرداری هوایی در شب را اجرا و ثبت کرد.

محدودیت های هلی شات
تصویربرداری هلی شات در شرکت دابان به هیچ چیز محدود نبوده و چه در محیط باز و چه در محیط بسته بنا به هر پروژه ای قابل را اجرا می باشد.

کیفیت های تصویربرداری هلی شات
رزولوشن های فیلمبرداری هوایی HD/FHD/2K/2.7K/4K با فرمت MOV/MP4 و فرمت های عکاسی DNG/RAW می باشد.

دانلود کاتالوگ

دانلود کاتالوگ PDF با توضیحات کامل و تعرفه ها

نمونه کار های ما

جهت مشاهده نمونه کارهای ما به کانال آپارات یا پیج اینستاگرام ما مراجعه کنید

نمونه کار ها